NISSOS GREEK FOOD jest nowym członkiem naszej rodzinnej firmy (założonej w 1978 roku w Atenach).


Nasza inspiracja?
Wyspa LESBOS!


Piękna "złota" wyspa z silnie zasoloną wodą morską, rozgrzana słońcem, otoczona wysokimi górami, dziką przyrodą, przepełniona starożytną cywilizacją i długą historią, pełna aromatów i niezapomnianych wspomnień z kuchni babci i mamy, podczas długich letnich wakacji w średniowiecznej wiosce Molyvos.


To wyspa, na której mieszkałem i kochałem. To miejsce, które wraz z wieloma innymi zakątkami żyznej greckiej wsi, jest tym właśnie do którego Was zapraszam. Chcę byście dołączyli do nas, abyście poczuli i skosztowali najlepszych autentycznych greckich przysmaków!


Mając w ręku nazwę naszej firmy odzwierciedlającą Grecję (gdzie „nissos” = wyspa) oraz wysoką jakość produktów Lesbos - wynikającą z czystego, łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i położenia geograficznego - rozpoczęliśmy naszą podróż, szukając, degustując, wybierając najlepsze greckie smakołyki i przysmaki z małych rodzinnych gospodarstw, firm rzemieślniczych i drobnych producentów.


Autentyczny grecki smak - tradycyjna receptura - certyfikowana jakość, oto trzy podstawowe kryteria wyboru naszych produktów i nasza gwarancja że nasze produkty posiadają wysoką wartość kulinarną, odżywczą i terapeutyczną wyselekcjonowaną przez GREEK FOOD firmy NISSOS.


Nasze metki posiadają ręcznie wykonany haft o nazwie yiayia-Nitsa's. Nasza dbałość o szczególy podkreśla wysoką jakość naszych produktów co juz wielokrotnie zostało docenione oraz nagrodzone

(LONDON ICOO AWARDS 2016)
 
Nasza idea?
Wprowadzanie potraw z Lesbos oraz przysmaków wybranych greckich regionów do wysokiej klasy punktów gastronomicznych, zwłaszcza tych które promują grecką kuchnię i grecką dietę


Produkty Nissos Greek Food są wybierane przez:
- Dystrybutorów artykułów spożywczych i klientów detalicznych
- Eleganckie / luksusowe restauracje, firmy cateringowe i hotele
- Sieć sklepów, delikatesy, sklepy ze zdrową żywnością grecką / śródziemnomorską / wegańską


Wreszcie, Nissos Greek Food jest jedyną firmą na rynku greckim, która specjalizuje się w dostawach produktów na Lesbos, zarówno dla sektora gastronomicznego, jak i detalicznego!
Greckie produkty spożywcze Nissos są stworzone dla ...


... nowoczesnych konsumentów, którzy chcą „ odnaleźć korzenie”, podnieść jakość swojego życia poprzez zdrową dietę, dobre samopoczucie, piękną sylwetkę, którzy chcą przeżyć kulinarną ucztę, oraz prowadzą zdrowy, nowoczesny styl życia dla siebie i członków swojej rodziny.


Odwiedź nas

Skontaktuj się z nami


Obserwuj nas


Biuletyn Informacyjny:

Nowe produkty - Oferty specjalne - Co nowego